10 urodziny naszego polskiego lasera diodowego SmartM

🧡Drodzy Klienci, Partnerzy, Przyjaciele naszej firmy i lasera SmartM🧡

 

W miniony weekend 🥳świętowaliśmy jubileuszowe, 10 urodziny naszego polskiego lasera diodowego SmartM.

 

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami 🍾niezapomnianymi chwilami z tej wspaniałej uroczystości, której oprawę muzyczną uświęcił 🎤zespół muzyczny Backstage Acustic. Zapraszamy do zapoznania się z filmem a także fotorelacją.

 

Wieczór rozpoczęliśmy chwilą wzruszeń i wspomnień. Razem z naszym 🎉Prezesem Panem Marcinem Pokorą przewinęliśmy filmową podróż przez te 🎯dziesięć lat, pełną wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Dziękujemy, że byliście z nami na każdym etapie tej niesamowitej podróży. 🎄Świadectwem naszej wspólnej drogi są setki wyprodukowanych laserów, ich instalacje na całym świecie nie tylko w Polsce, miliony przejechanych kilometrów, tysiące rozmów i uścisków dłoni.

 

W trakcie uroczystości zostały przekazane nagrody-statuetki Gwiazdy dla niektórych 🧑‍💼pracowników. Gwiazdy Lasotronix otrzymało pięć osób za wkład pracy w rozwój firmy. Jesteśmy pewni, że to 🙂wzruszające i pełne emocji wydarzenie nie tylko motywuje nagrodzoną osobę do dalszego zaangażowania, ale również inspiruje pozostałych do osiągania wyższych celów zawodowych.

 

Nasza firma to nie tylko zespół pracowników, ale prawdziwa 💓rodzina, gotowa wspólnie świętować każdy sukces i pokonywać każde wyzwanie. Ten magiczny wieczór był czasem nie tylko wspomnień, ale także okazją do planowania przyszłości. Razem 💪patrzymy w przód z optymizmem i gotowością do kolejnych dziesięciu lat pełnych nowych projektów, innowacji i inspirujących wyzwań. Nasz laser zmienia się z każdym rokiem. Inspiracją do zmian i potrzebą ich wdrożenia jesteście Wy ☀🌞nasi Klienci i Partnerzy.

 

Dziękujemy Wam za każde 🤝wsparcie, zaufanie i wspólną radość. Bez Was nasza historia nie byłaby tak barwna i pełna pozytywnych emocji. Dziękujemy za te niesamowite dziesięć lat. Jesteście dla nas nie tylko klientami czy partnerami, ale również częścią naszej historii. Historii polskiego lasera diodowego zdobywającego międzynarodowe rynki. Razem tworzymy 👀przyszłość, a przed nami jeszcze wiele nieodkrytych możliwości!